Vyhledávání

Drobečková navigace

Karlov > Náš tým

Náš tým

Poskytujeme již déle než 20 let služby odpovídající současným standardům a předpisům kvalitní lékárenské péče.

Zajišťujeme

 • výdej léků na lékařský předpis
 • výdej zdravotnických pomůcek na lékařský poukaz - KOMPRESNÍ PUNČOCHY II. TŘÍDY, inkontinenční pomůcky
 • prodej volně prodejných léků
 • zdravotnických pomůcek  a obvazový materiál
 • veterinárních léčiv
 • široký sortiment potravinových doplňků včetně kompletní nabídky vitamínových přípravků pro dospělé i děti.
 • prodej digitálních  teploměrů, tonometrů (hl.zn. HARTMANN), včetně příslušenství
 • prodej širokého spektra kosmetických přípravků, přípravků v péči o pleť a odborné poradenství s individuálním přístupem k potřebám jednotlivých klientů (např.citlivost pleti, dermatitidy, rosacea, atop.ekzémy, akné,..)    
 • prodej obuvi se zdravotními účinky zn.Medistyle   
 • Svorto - český výrobce ortopedických pomůcek 
 • široký výběr dětské výživy - super ceny na mléka pro Vaše miminka!   
 • esenciální oleje a přírodní aktivní složky které jsou prospěšné pro zdraví člověka. Puressentiel nabízí produkty na relaxaci, dýchaní, svaly a klouby... 
 • dioptrické brýle      

Zdůrazňujeme, že ve většině případů má naše lékárna doplatky na léky nižší, než jsou doplatky průměrné!

Pro vyhledání doplatků klikněte na tuto adresu: www.mzcr.cz  

Personál lékárny - V naší lékárně pracují:

magistři farmacie, absolventi farmaceutických fakult vysokých škol:

Obslouží Vás  při výdeji léků, prodeji volně prodejných léků nebo Vám připraví v laboratoři léky ze silně účinných léčiv. Farmaceutické asistentky (laborantky), absolventky Střední zdravotnické školy v Brně na Lipové ulici, které Vám připraví Vaše léky v laboratoři a prodají volně prodejné léky, kosmetiku a mnohé doplňky zdravé výživy.

PharmDr. Ludmila Janečková - jednatelka společnosti

Řídím se heslem „dej a bude Ti dáno, přej a bude Ti přáno! “. Chci poskytovat perfektní lékárenskou péči našim klientům, nadstandardní servis v příjemném prostředí na odborné i lidské úrovni. Zároveň chci dělat seriózní obchod a při tom dát pracovní příležitost slušným lidem, kteří mají stejnou filozofii jako já. Vyhledávám nové projekty a příležitosti.V neposlední řadě kontroluji ekonomiku lékárny.

Zájmy : pracuji v oboru od roku 1987, moje práce mě stále obohacuje a těší, i když volný čas má pro mě cenu zlata.

Volno trávím nejraději v těsném objetí s přírodou - cestování - Dálný Východ, kolo, turistika, golf, lyže, hory - Kralický Sněžník, moře, pouště – všechno jsou zkušenosti a poznání.

Produkty - kvalitu nabízím a kvalitu požaduji - Geriavit, Wobenzym, Coldrex - tahle trojka mě vždycky postaví na nohy! Ráda používám kosmetiku Avene.

Mgr. Michaela Snídalová - vedoucí lékárník

Kontroluji pravidelné zásobování a optimalizaci skladu. Řeším ohrožené exspirace. Vydávám léky na lékařský předpis. Práci v lékárně mám velmi ráda, protože vím, že svou prací mohu pomoci lidem, kteří to potřebují. Jsem ráda, že mohu každému dobře poradit s užíváním léků, aby léky byly pro naše pacienty bezpečné a přinesly jim užitek, který očekávají.

Zájmy - hodně svého času trávím se svými dětmi, podnikáme výlety na zajímavá místa naší vlasti, v zimě lyžujeme. Ve zbylém čase, vyrábím šperky z drátků a korálků pro potěchu mou i mých kamarádek.

Ráda nabízím přípravky, které mám sama vyzkoušené a ověřené. Mým oblíbeným multivitamínem je Geriavit Pharmaton.

Mgr. Zuzana Ringlová - lékárník asistent

profil zuzka.jpg

V lékárně pracuji jako lékárník asistent, vydávám léky na lékařský předpis a doporučuji našim klientům volně prodejné léky, které by jim mohly pomoct v léčbě. Zajišťuji objednávání léků. Odpovídám na emailové dotazy našich klientů.

 

Volný čas trávím nejraději v přírodě se svým psem, v sedle koně nebo na zahradě.

 

Ráda používám přírodní kosmetiku Saloos a Nuxe, a pro moje čtyřnohé členy rodiny kloubní přípravky Alavis.

 

Mgr. Jana Schönová - lékárník asistent

profil jana.jpg

V lékárně zajišťuji výdej léků a zdravotních pomůcek na lékařský předpis, objednávky speciálních léků na alergii a mimo jiné spravuji naše internetové stránky. Zde pravidelně informujeme pacienty o promo akcích, slevových akcích a ochutnávkách v naší lékárně.

 

Možnost nabídnout radu a pomoc při výběru přípravku i na zdánlivě banální „rýmu“ a třeba pacienta motivovat i k zdravějšímu způsobu života mě stále baví a naplňuje zároveň. Jelikož jsem se vrátila z mateřské dovolené, mé oblíbené přípravky se týkají dětí – na podporu imunity GS Imunostim Junior, tělová mléka na suchou pokožku z francouzské kosmetiky A-derma, bylinkové a ovocné čaje Apotheke.

 

Zájmy: spolu se svoji rodinou často vyrážíme do přírody a na výlety. Ve chvílích volna se věnuji plavání, četbě, astronomii. Občas zajdeme do kina.

 

Pavla Lužná, DiS. - farmaceutický asistent

animace kytka.gifJsem součástí týmu, který má v Lékárně Karlov na starosti objednávky některých produktů a značek. Zajišťuji výhodnější objednávky a dodávky sortimentu jednotlivých přípravků od výrobců a dovozců.

Prodávám a doporučuji našim klientům podle svého nejlepšího vědomí a svědomí produkty, o nichž jsme přesvědčena, že jim pomohou. Vždy se snažím o to, aby naši zákazníci byli maximálně spokojeni. 

 

Zájmy: zajímám se o zdravý životní styl. Vím, že udržet si pevné zdraví je zejména o pohybu, proto jsme si s rodinou v poslední době oblíbili turistickou hru geocaching. Ve zbývajícím volném čase ráda jezdím na kole, navštěvuji fitness a zajímám se o zdravé stravování. Ráda používám přípravky, které pomáhají udržet pohybový aparát v kondici, jako např. přípravek švýcarské kvality Kamzík od firmy Cemio nebo Klokan, které obsahují hodně kolagenu. Oblíbená značka kosmetiky, kterou používám je z řady La Roche-Posay.

Lenka Vymazalová – farmaceutický asistent

animace kytka.gifV naší lékárně je hlavní náplní mojí práce komunikace s klienty, s pacienty. Zabývám se doporučováním a prodejem volně prodejných léků  a doplňků stravy, zdravotnického materiálu.  Mám hodně ráda přírodu a všechno co z ní pochází, proto se  zajímám o veškeré přírodní produkty a snažím se předávat své zkušenosti a znalosti o nich našim klientům. Mezi ty nejoblíbenější a velmi účinné patří bylinné tinktury Mgr. Podhorné, protože jsou připravovány výhradně z rostlin a bylin.

Některé jsem osobně vyzkoušela a ráda je doporučuji na nejrůznější zdravotní potíže. Svůj volný čas ráda trávím v přírodě, podnikám turistické a cyklistické výlety. Když jsem unavená, relaxuji u dobré knížky.

Zájmy: Práce je pro mě hlavním koníčkem. Pokud mám volný čas, hraji tenis, chodím plavat, poslechnu si dobrou hudbu, zajdu do kina nebo na koncert. Rád si dopřeji gastronomický zážitek, posedím s přáteli a protože su z Brna, rád si dám betálné škopek se šniclem. Velmi často bývám unavený, vyčerpaný a v tom případě vždy sáhnu po Magne B6. Starám se i o svého čtyřnohého přítele a proto můžu doporučit výrobek Plaqueoff powder pro zdravé zuby a dásně.

Eva Žáková - sanitářka 

Mám na starosti bezchybný a plynulý příjem zboží. V lékárně nabízím - empatii ve vztahu k okolí, ke spolupracovníkům, kvalitní práci na svém úseku, stoprocentní plnění zadaných úkolů.

Mám ráda zavedený systém, pořádek v zadaném denním programu, prima kolektiv, oporu ve vedení, v precizní organizaci celkového chodu lékárny. Těší mě spokojenost klientů s naší prací, o čemž svědčí jejich opětovné návštěvy v naší lékárně.

Záliby - hudba, filmy, procházky přírodou v okolí bydliště, cestování a relaxace s rodinou, práce na zahrádce. Ráda používám přípravky od firmy Bioderma a kartáčky Curaprox pro zdravé zoubky.