Drobečková navigace

Úvod > Nová struktura nemazat !!! > Aktuality > NUXE ZÁZRAČNÝ OLEJ - NUXE HUILE PRODIGIEUSE

NUXE ZÁZRAČNÝ OLEJ - NUXE HUILE PRODIGIEUSEMultifunkční suchý olej značky Nuxe oceníte coby luxusní péči o tělo i vlasy. Nyní v novém složení.

Obsahuje dva typy vitaminu E, coby antioxidant, a vzácné, za studena extrahované, rostlinné oleje (brutnák lékařský, mandle, kamélie, lískový ořech, makadamia a nově arganový olej a olej z japonské kamélie, tzv. tsubaki olej), díky nimž je pleť chráněná, hebká a vyživená. Při vlasové aplikaci jsou výsledkem lesklé, jemné a zdravě vypadající vlasy. Bonusem je nádherná vůně, která suchý olej provází. Ta zůstala nezměněna.

Oproti původnímu složení je vynechán olej z třezalky a nově přidán olej z japonské kamélie a arganový olej. Navíc nově obsahuje 2 typy vitamínu E.

Parfemaci tvoří květ pomerančovníku (hlava), magnólie a vanilka (srdce) a dřevo (základ).

Nuxe olej se rychle vstřebává a je vhodný pro všechny typy pokožky a pro každé roční období.

Nanášejte na obličej i tělo. Při aplikaci na vlasy nanášejte na suché vlasy. Je také možné přidat pár kapek oleje do koupele.

NUXE ZÁZRAČNÝ OLEJ - NUXE HUILE PRODIGIEUSE

Jak získat odměnu za věrnost

  • Za každých 500 Kč zaplacených na nákup produktů značky NUXE v partnerských lékárnách získáte jednu věrnostní známku. Známky můžete sbírat do 30. listopadu 2018
  • Až budete mít 3, 5, 7 nebo 10 nalepených věrnostních známek, a po předložení účtenek si vyzvedněte svůj dárek v lékárně
  • Akce platí do vydání zásob nebo do 30. listopadu 2018

NUXE ZÁZRAČNÝ OLEJ - NUXE HUILE PRODIGIEUSE


22. 1. Slavomír

Zítra: Zdeněk

Najít na internetu

www.google.cz

E-SHOP

http://www.lekarna-doktorka.cz/

Poradna

příspěvků: 134

Návštěvnost stránek

177020
2010-lekarna-karlov-footer.png