Vyhledávání

Drobečková navigace

Karlov > Aktuálně > Aktuality > VICHY NEOVADIOL PHYTOSCULPT

VICHY NEOVADIOL PHYTOSCULPT 

6483.jpgLaboratoře Vichy jsou expertem v péči o pleť během menopauzy. Na základě svých hlubokých znalostí vytvořily řadu Neovadiol, která pomáhá redukovat dopady menopauzy na vzhled pleti.

Zlepšuje její hutnost, více vyrýsovává kontury obličeje a podporuje zářivý vzhled. Složení přípravků napomáhají k přeměně všech úrovní stavu pleti a pomáhá ji navracet její mladistvější energii.

V roce 2019 Vichy přichází s novinkou Neovadiol Phytosculpt, zpevňující péčí zaměřenou na krk a kontury obličeje, napomáhající pružnosti a pevnosti této oblasti. 

NEOVADIOL PHYTOSCULPT

Laboratoře Vichy svým výzkumem zjistily, že zásadní roli v hormonálním stárnutí pokožky má hormon DHEA, který působí pozitivně na epidermis, dermis a produkci kožního mazu, která s věkem klesá. Právě na základě tohoto výzkumu Vichy identifikovalo mechanismy, kterými hormon DHEA pomáhá navrátit pleti mladistvý vzhled.

Nyní Vichy přichází s novinkou Neovadiol Phytosculpt, zpevňující péčí zaměřenou na oblast obličeje a krku.

Hlavní přednosti:

  • napomáhá remodelovat obličej - zpevňovat obrysy
  • zlepšuje napětí a hutnost pleti v oblasti krku a dekoltu
  • pro všechny typy pleti
  • hypoalergenní, dermatologicky testováno

Oblast obličeje a krku, známá také jako linie spodní čelisti a krku, je spodní partií krku a kontur obličeje. Výzkum Vichy ukazuje, že tato zóna je působením menopauzy globálně zasažena nejdříve.

Vlivem menšího množství svalové opory je zde pleť tenčí a díky expozici environmentálním vlivům zde působí gravitace viditelněji. Složení napomáhá zmírnit viditelné známky ztráty kožní hmoty a pružnosti.

Neovadiol Phytosculpt obsahuje aktivní látky Fytosteroly (extrakt z divoké kapradiny), sloužící k remodelaci pleti a Kompenzující komplex dodávající hutnost pleti (Proxylan + Kyselina hyaluronová).