Vyhledávání

Drobečková navigace

Karlov > Aktuálně > Aktuality > René Furterer

René FurtererV roce 1957 René Furterer vytvořil metodu, kterou nazval Etheirologie (z řeckého etheira, vlasy a etheiro, léčit), originální filozofie postavená na zdravé vlasové pokožce a krásných vlasech . Začal tento přístup praktikovat ve svých prvních vlasových lázních v Paříži vytvořením 3-krokové​ metody „Připravit, mýt a pečovat“ , která zákazníkům nabízí rituál péče, který je založen na propracované diagnostice.

René Furterer vybral vzácné a účinné esenciální oleje a přeměnil tyto rostlinné látky v aktivní nektar s nekonečnou terapeutickou sílou.

COMPLEXE 5

Stimulující rostlinný extrakt je základní péčí pro zdraví a krásu vašich vlasů. Skutečný vlasový elixír krásy COMPLEXE 5 tonizuje a posiluje vlasovou pokožku a kořínky. Všechny vaše smysly se probudí: jemně zlaté zbarvení, dokonalá textura bohatá na esenciální oleje, osvěžující a zklidňující vůně. Intenzivní chvíle potěšení můžete prodloužit relaxační masáží.

  • stačí 1-2x týdně
  • před mytím
  • až 10x posílené vstřebávání aktivních látek
  • esenciální oleje z pomerančovníku a levandule

COMPLEXE

Suché, velmi suché vlasy - řada KARITÉ

Šampon, maska a vyživující denní krém - bezoplachový produkt, který můžete aplikovat kdykoli během dne. Velmi suché vlasy jsou jemné a snadno se upravují, bez zatížení.

Extrémně poškozené, lámavé vlasy - řada ABSOLUE KÉRATINE

Šampon a maska - tato hloubková a bohatá péče je skutečná S.O.S. pomoc pro obnovu a regeneraci i těch nejpoškozenějších vlasů

Mastné vlasy - řada CURBICIA

Šampon navracející vlasům lehkost a maska

Vypadávání vlasů - chronické vypadávání vlasů

Jedinečné ošetření pro prodloužení životního cyklu jednotlivých vlasů. 3 skupiny aktivních látek regenerační péče TRIPHASIC VHT ATP pracují hluboko uvnitř vlasového folikulu

Šampon jako doplňková péče a regenerační sérum při vypadávání vlasů

TRIPHASIC PROGRESSIVE

Bez oplachování, 2 balení = jedna 3 měsíční kúra, dvakrát týdně v prvním měsíci, následně jednou týdně

Tablety VITALFAN

TRIPHASIC PROGRESSIVE

Vypadávání vlasů - dočasné vypadávání vlasů - RF 80 ATP ENERGIE - stres, únava,nemoci, 1x týdně, po 3 měsíce = 1 balení.

Husté vlasy - řada TONUCIA

  • šampon a maska

Pro všechny typy vlasů - řada NATURIA

  • šampon a suchý šampon

Pro ochranu barvy - řada OKARA

  • šampon, maska, bezoplachová péče pro snadné rozčesávání

OKARA

Objem vlasů - řada VOLUMEA

  • šampon a balzám