Vyhledávání

Drobečková navigace

Karlov > Aktuálně > Aktuality > PLASMAGEL FUTURA

PLASMAGEL FUTURA6837.png

PLASMAGEL Future 5ml   

  • Gel na ochranu a regeneraci pokožky.

Díky šikovnosti českých vědců, lékárníků a lékařů se podařilo vyvinout a vyrobit jednoduše geniální novinku s názvem PLASMAGEL, který obsahuje velmi cenné suroviny. Těmito surovinami jsou výtažky z krve, tzv. krevní proteiny a plazma. Za přísných laboratorních podmínek se vmíchaly do jednoduchého gelového základu a vytvořily tak unikátní přípravek, který je vhodný pro péči o poškozenou, porušenou a podrážděnou pokožku.

  • Díky gelovému základu příjemně chladí, hydratuje a zároveň na pokožce vytváří ochranný film, ideální pro aktivní regeneraci poškozené kůže.
  • Napomáhá také v péči o kůži atopiků, je vhodný pro pokožku namáhanou sluněním, mrazem či na drobné odřeniny nebo zhojené jizvy.

Ochranný štít vaší pokožky

PLASMAGEL se tak stává pomocníkem v každodenní péči o narušenou či namáhanou kůži. PLASMAGEL lze také využít v péči o stárnoucí pokožku, kdy se pleť po delším užívání omlazuje, vyhlazují se drobné i hlubší vrásky, eliminují se drobné estetické nedokonalosti pleti, zjemňuje se kožní pigment a pokožka se vypíná a je senzoricky hladší.

Aplikace:

PLASMAGEL se aplikuje na vyčištěnou pokožku, 2x denně v tenké vrstvě.

Vyrobený bez přidaných parabenů a parfemace. 

  • Je vhodný pro děti i dospělé.