Vyhledávání

Drobečková navigace

Karlov > Aktuálně > Aktuality > Nuxe

Nuxe 

" Můj respekt a úcta k síle rostlin a přírody inspirovaly filosofii značky NUXE, jež se opírá o výjimečnou účinnost přírodních rostlinných extraktů na kůži."           

                                                                                                                                                                                                                              Aliza Jabès

 Historie značky Nuxe sahá již do 50. let minulého století. Tehdy se jednalo o výzkumnou laboratoř, zabývající se aromaterapií a bylinnou medicínou. Tuto laboratoř v roce 1989 pozvedla žena s nadšením pro rostliny a přírodní kosmetiku.

Touto ženou byla Aliza Jabèz, dcera lékárníka, který jí sympatie k síle přírody předal a vedl ji v její cestě za stvořením přírodní kosmetiky, bez parabenů, umělých barviv, minerálních olejů a složek živočišného původu, s výjimkou včelích produktů.

Kosmetika Nuxe cílí na využití síly rostlinné části přírody a svým zákaznicím nabízí produkty, které ocení i jejich velmi citlivá pleť.

Dnes je společnost Nuxe kosmetickou jedničkou ve Francii. Přelom znamenalo stvoření Zázračného oleje Huile Prodigieuse, který si podmanil ženy svou vůní i multifunkčností. Také ostatní produkty značky Nuxe zahalují ženy do nádherné vůně.

6486.jpg

Nuxe MERVEILLANCE

Merveillance expert je řada přípravků od Nuxe, francouzského výrobce luxusní přírodní kosmetiky, pro boj proti hlubším, viditelným vráskám, pro ženy cca od 40 let. Vyhlazuje, vyživuje a omlazuje pokožku.

Nuxe NUXELLENCE

Dodává kožním buňkám energii nezbytnou pro jejich lepší fungování a rozjasnění pleti. Pečujte o pleť ve dne i v noci s těmito přípravky s obsahem mučenky.

 

Nuxe NUXURIANCE ULTRA

K péči proti stárnutí pleti, je určena pro boj se ztrátou hutnosti a jasu pokožky, tedy pro ženy od cca 50 let věku. Tato Anti-age péče s obsahem výtažků vzácných rostlin je inovací řady Nuxuriance.