Vyhledávání

Drobečková navigace

Karlov > Aktuálně > Aktuality > Colafit, Betaglukan IMU a novinka Lipizentin

Colafit, Betaglukan IMU a novinka Lipizentin 

Doplněk stravy s koenzymem Q10 Lipizentin


lipizentin.jpg

Koenzym Q10 patří mezi látky nezbytné pro fungování našeho těla. Přesto si jeho dostatek tělo neumí samo vytvořit, ani není reálné přijímat jeho dostatečné množství ze stravy.

U lidí užívajících statiny se navíc jeho hladina v organismu ještě snižuje. Léčba totiž kromě tvorby cholesterolu blokuje také syntézu endogenního koenzymu Q10.

S vysokým obsahem omega-3 mastných kyselin. Vhodný pro osoby užívající léky na snížení cholesterol.

Doplněk stravy COLAFIT

colafit vánoční.jpg

Oblíbená, zkušenostmi uživatelů prověřená forma lyofilizovaného kolagenu v malých bílých měkkých kostičkách, které obsahují pouze kolagen čistoty 99,9% (bez pomocných látek, barviv,…) a snadno se užívají.

Díky netradiční, a zároveň šetrné metodě zpracování je z kolagenu odstraněna voda, proto mohou být kostičky malé, měkké a lehké.

1 kostička (8mg) lyofilizovaného kolagenu odpovídá 800mg kolagenového gelu.

 

BETAGLUKAN.jpg

Betaglukany pro silnou obranyschopnost

V přírodě se nachází mnoho látek, které tělu pomáhají bojovat se škodlivými organismy. Mezi vůbec nejúčinnější dostupné prostředky na podporu imunity patří betaglukany.

Betaglukan použitý v tomto přípravku je kvasničného původu a má garantovanou čistotu minimálně 70 %, což značí vysokou kvalitu přípravku. 260 mg kvasničného betaglukanu odpovídá 200 mg přírodního beta-1,3/1,6 D-Glukanu. Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému.

Doplněk stravy obsahující (v jedné tobolce) 200 mg čistého betaglukanu, 150 mg čistého inulinu ( rozpustná vláknina ) a 5 mcg vitaminu D.

Glukánek sirup pro děti je doplněk stravy. Obsahuje kvasničné betaglukany.  Pro děti  do 3 let stačí jedna kávová lžička denně, starší děti mohou užívat i 3 lžičky denně. Má příjemnou pomerančovou příchuť. Je slazený fruktózou a díky tomu, že obsahuje betaglukany kvasničného původu, je zcela bez náznaků nepříjemné vůně či chuti hub.

Pro děti starší tří let je určen také doplněk stravy Betaglukan Junior. Ten kromě kvasničného betaglukanu obsahuje zinek, který přispívá k normální funkci imunitního systému, udržení normálního stavu pokožky, vlasů, nehtů a zubů. Dále obsahuje vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému.

Dospělí se zase mohou spolehnout na přípravek Betaglukan IMU obsahující kromě  kvasničného betaglukanu také rozpustnou vlákninu inulín, jejímž úkolem je vytvářet ve střevě příznivé prostředí pro prospěšné probiotické bakterie. Betaglukanový extrakt ve všech doplňcích stravy řady betaglukan se vyznačuje minimálně 80% čistotou.