Vyhledávání

Drobečková navigace

Karlov > Aktuálně > Aktuality > BIODERMA

BIODERMA 

BIODERMA PTHOTODERM MAX - sluneční ochrana

Photoderm MAX nabízí kromě povrchové UVA/UVB ochranné aktivity (filtračních systémů) zároveň i skutečnou vnitřní biologickou ochranu: buněčná Bioprotekce™. Tento epkluzivní patent zachovává a stimuluje obranyschopnost kůže (imunitu) během expozice na slunci a zároveň zajišťuje biologickou ochranu integrity genomu, buněk a tkání kůže.

Photoderm After Sun ( mléko po opalování ) je obohacen o změkčující a zklidňující látky. Obsahuje Alantoin a ginkgo bilobu, které zklidňují pocity přehřátí. Glycerin a shea hydratují, restrukturalizují a brání před vysušením pokožky expozicí na slunci.

Photoderm After sun SOS - mlha ve spreji po opalování, která okamžitě a dlouhodobě zklidňuje a hydratuje přehřátou pokožku.

bioderma sun.jpg

 

Atoderm Intensive eye - velkou výhodou Atoderm Intensive Eye je právě jeho složení a krémovo-gelová textura.

Rozplývá se na pokožce jako gel, ženám slouží jako dobrý podklad pod make-up a na konci dne čistí pokožku bez potřeby oplachování.

 

bioderma ato.jpg

Hydrabio Gel-Créme - hydratační péče s lehkou texturou pro normální až smíšenou pleť. Znečištění, stres, chlad a UV záření každodenně přispívají k dehydrataci a předčasnému stárnutí pleti. Jakmile je pleť dehydratovaná, povrch kůže se naruší, vznikají jemné linky a pnutí.

bioderma dehyd.jpg