Vyhledávání

Drobečková navigace

Karlov > Aktuálně > Aktuality > Avene dermoporadenství 1. září

Avene dermoporadenství 1. záříZveme Vás na bezplatné poradenství a diagnostiku Vaší pleti kosmetikou AVENE

 

V úterý 1. září 2020

od 9.00 - 15.00 hod

 

avene starnuti.jpg

Hydrance představuje řadu péče o pleť, která díky obsahu Termální vody Avène intenzivně a dlouhodobě hydratuje a je vhodná pro všechny typy citlivé dehydratované pleti. 

HYDRANCE BB-LEHKÁ TÓNOVACÍ HYDRATAČNÍ EMULZE SPF 30 - již od prvního okamžiku tato hydratační péče sjednocuje, rozjasňuje a chrání Vaši pleť. Přizpůsobující se odstín vyhovuje většině barevných tónů pleti, které navrací její přirozený svěží vzhled. Lehká nemastná textura zanechává příjemný pocit a hebkou pleť po celý dej.

AVENE řada Aqua-gel - inovativní lehká aqua-gel textura se rychle vstřebá a zanechá vaši pleť hydratovanou, svěží a jemnou po celý den. Díky patentovanému komplexu obnovuje zásoby vody v pleti, má antioxidační účinek a zmírňuje otoky.

AquaGel

 

Řada A-OXITIVE - nahrazuje řadu Ystheal, obsahuje silné antioxidanty, které chrání pleť proti každodenním agresivním vlivům.

  • DENNÍ VYHLAZUJÍCÍ GEL KRÉM - perleťové složky rozjasňují pleť a navrací její přirozenou zářivost.

  • NOČNÍ PEELINGOVÝ KRÉM - noční krém bez parfemace a s peelingovým* efektem šetrně pomáhá předcházet prvním známkám stárnutí pleti a snižuje poškození pleti způsobené oxidativním stresem. *kosmetický povrchový peeling

  • OČNÍ VYHLAZUJÍCÍ KRÉM - tato vyhlazující a rozjasňující péče o oční okolí slibuje Vaší pleti, že bude po probuzení  viditelně  svěžejší a rozjasněnější. Je bez parfemace a vhodná pro všechny typy pleti v okolí očí.

ŘADA PHYSIOLIFT - kolem 30. roka života můžeme pozorovat změny naší pleti. Vrásky se prohlubují a pleť postrádá přirozený jas. Řada Physiolift viditelně omlazuje pleť díky patentovaným aktivním látkám, které stimulují přirozenou tvorbu kolagenu a kyseliny hyaluronové. Rozjasňující perleti odstraňují známky únavy.

ŘADA DERMABSOLU - řada DermAbsolu je komplexním řešením pro ochablou pleť s viditelnými projevy stárnutí. Napomáhá obnovit přirozenou hutnost a pružnost pleti zralých žen po 50, zpevnit obličejové kontury a rozzářit Vás i navenek.

 

 

avene sun opr1.jpg

Náš fotoprotekční systém se skládá jen ze 4 filtrů, které dohromady poskytují pokožce komplexní nadstandardní ochranu. 

Díky šetrnému složení s minimem chemie a obsahu zklidňující termální vody Avène jsou naše produkty sluneční ochrany ideální i pro tu nejcitlivější pokožku, kterou chrání, ale nedráždí ji.

Složení minimalizuje dopad na životní prostředí, díky pečlivě zvoleným ingrediencím – minimální množství UV filtrů, které se nerozpouští ve vodě, bioodbouratelné složky, žádné silikony, zkrátka žádné ve vodě rozložitelné ingredience, které by škodily vodním živočichům.