Vyhledávání

Drobečková navigace

Karlov > Aktuálně > Akce > Mimořádná nabídka dermoporadenství NEOSTRATY,BELUPO a SHOPPING FEVER

Mimořádná nabídka dermoporadenství NEOSTRATY,BELUPO a SHOPPING FEVER 

logo karlov bez šedi.png

Zveme Vás na DERMOPORADENSTVÍ kosmetiky NEOSTRATA ve dnech:

 

11.4. a 24.4.2019 od 9-15 hod.

 

banner_SLEGL_600x300_VANOCNI_final2.jpg

DIAGNOSTIKA PLETI POMOCÍ VIDEOMIKROSKOPU SYNCARE PROŠKOLENOU DERMO PORADKYNÍ

Vyhodnocení struktury kůže

Analýza stavu vrásek, pórů a pigmentu

Stanovení množství mazu pleti a hydratace pokožky 

 

NeoStrata® je vysoce účinná funkční kosmetika. Při pravidelném používání lze pozorovat viditelnou změnu vzhledu a kvality různých typů pleti.
Tvůrci kosmetických přípravků NeoStrata®, Dr. Van Scott a Dr. Yu, jsou mezinárodně uznávanými vizionáři a lídry v oblasti kosmetické dermatologie. Jsou tvůrci a držiteli patentu na první peeling kyselinou glykolovou. Objevili omlazující sílu Alfa Hydroxy kyselin (AHA), Poly Hydroxy kyselin (PHA), bionických PHA kyselin a acet-aminocukrů, revoluci v ošetřování pleti proto stárnutí.
Jsou nositeli nejprestižnějších ocenění v oboru. Usilují o neustálý pokrok a vědecké inovace.Produkty NeoStrata® jsou vyráběny na základě patentovaných postupů. Mají prokázané účinky u široké škály typů pleti. Pomáhají řešit i závažnější kožní problémy, jako jsou například: stárnutí vlivem slunečního záření, rosacea, melasma, hyperpigmentace, extrémně suchá pleť a akné.
 
Normální až smíšená pleť
Tmavě modrá řada RESURFACE - VYHLAZENÍ - je vhodná pro normální až smíšenou pleť se špatnou texturou povrchu, na které jsou viditelné rozšířené póry, jemné linky a vrásky. Současně se může použít na rejuvenaci (omlazení) pleti po poškození sluncem, jako domácí přípravu na chemický peeling prováděný kyselinou glykolovou a také při Keratosis pilaris.
 
Suchá a/nebo citlivá pleť
Zelenomodrá řada RESTORE - OBNOVENÍ - je vhodná pro všechny typy pleti, avšak nejvíce benefitů přináší suché a citlivé pleti, která má sklony k tvorbě vrásek. Může se používat při atopické dermatitidě, onemocnění Rosacea (růžovka), ale i při lokální terapii retinoidy.
 
Mastná pleť se sklony k nedokonalostem
Světle modrá řada REFINE - PROČIŠTĚNÍ - je více než vhodná pro mastnou pleť se sklonem k akné či jiným nedokonalostem. Snižuje nadměrný lesk, uvolňujerozšířené a ucpané póry. Působí ale i na první jemné linky a vrásky a také pomáhá eliminovat skvrny a jizvy po akné. Vhodná i při onemocnění Pseudofolliculitis barbae.
 
Omlazení zralé pleti
Modrostříbrná řada SKIN ACTIVE - OMLAZENÍ je péčí o zralou pleť. Pokud je pleť povislá, nepružná a vykazuje hluboké (nejen) mimické vrásky, tvoří se otoky pod očima a objevuje se i dyschromie, pak je pravý čas začít používat tuto řadu. 
 
Hyperpigmentace pleti
Rozjasňující péče oranžové řady ENLIGHTEN – ROZJASNĚNÍ je určena pro sjednocení barvy a pigmentace pleti. Lze použít komplexně nebo lokálně na tmavší skvrny, způsobené působením slunce, ale i hormonálními změnami. Díky obsahu účinných látek však působí i rejuvenančně (omlazuje). Lze použít i na melasma. 
 
Cílené ošetření
Ošetření zelenou řadou TARGETED TREATMENT – CÍLENÉ OŠETŘENÍ umožňuje řešit specifické kožní problémy, jako je třeba místní hyperpigmentace, akutní akné, mimické vrásky, péči o krk a dekolt či extrémně suchou kůži na loktech, kolenou a patách.

 NeoStrata.jpg

 

    

 

 logo karlov bez šedi.png

Article%2F380%2F1550134702rixkk2mq7nztx54b43m_SF19-2400-2400-0x0.png

 

Shopping fever 2019 i u nás v Lékárně Karlov a to pouze v pátek 12. dubna !

Vaše oblíbená kosmetika za výhodné ceny.

 

avene marianne.jpg

 

 6268.jpg

 

  Sleva 25% na celý sortiment Eucerin při nákupu min. 2 výrobků

 Akce se nesčítají se slevami na lékárně.

 

 logo karlov bez šedi.png

 

Zveme Vás na poradenství s firmou BELUPO

Ve středu 10. dubna 2019 od 8.30 - 15.00

Belcura® s mikrostříbrem

Belcura v unikátní formě emulze ve spreji pokožku vyživuje, udržuje ji hydratovanou a chrání ji před vnějšími vlivy prostředí
Belcura je první emulze ve spreji obsahující mikrostříbro, která je vhodná pro péči o suchou a podrážděnou pokožku.
Lze ji aplikovat během několika sekund. Díky vysoce kvalitní (ultra jemné) disperzní emulzi je Belcura vhodná pro více použití.
Neobsahuje konzervanty, parfemace, lanolín, alkohol, ani barviva.

belcura-spray-cz.png

 

 BELOBAZA krém

Krém  Belobaza je zdravotnický prostředek používaný jako mechanická ochrana pokožky. Chrání a vyživuje pokožku, včetně citlivé pokožky dětí již od narození.
Belobaza krém je vhodný pro pacienti s atopickými kožními změnami, kteří chtějí omezit použití kortikosteroidů, a kteří potřebují často promazávat postižená místa. Proto je doporučován jako ochranný krém pro každodenní promazávání extrémně citlivé pokožky, kterou nijak nedráždí a nezatěžuje, a je zároveň vhodný jako doplněk léčby kortikosteroidy u pokožky postižené ekzémy, lupenkou a dermatitidami.

 BAZA light

Krém se používá k regeneraci citlivé a podrážděné pokožky, a to především při léčbě ovlivňující její přirozenou lipidovou bariéru.
Původně byl krém zamýšlen jako alternativa pro pacienty s exematickou pokožkou pro každodenní promazávání. Avšak vzhledem k velmi pozitivním reakcím dermatologů, kteří oceňovali trojkombinaci účinných látek zinek-skvalan-bisabolol, která není v současnosti na trhu, je přípravek doporučován jako pečující (bisabolol) a revitalizační (skvalan) krém vhodný i jako doplněk léčby (zinek) problematické a podrážděné pokožky.

 BAZA plus

Přípravek je určen pro celou rodinu. Za dokonalost pokožky v krému bojují oxid zinečnatý, bisabolol a změkčující bílá vazelín. Krém je určen nejen na opruzeniny a podráždění u novorozenců, ale i jako vhodný doplněk v péči o velmi suchou a ekzematickou pokožku, akné, drobné spáleniny, oděrky a proleženiny u dospělých.
Je doporučováno krém používat preventivně i při akutním řešení kožních problémů.

 Těší se na Vás kolektiv Lékárny Karlov.