Vyhledávání

Drobečková navigace

Karlov > Aktuálně > Akce > Mimořádná akce - HYALURMED čirá kyselina hyaluronová

Mimořádná akce - HYALURMED čirá kyselina hyaluronová 

pali baner.jpg

HYALURMED - čirá kyselina hyaluronová

Unikátní tekutý produkt vyrobený z čiré kyseliny hyaluronové s mnohonásobnou molekulovou hmotností.

Vnitřní použití HYALURMED má za úkol zvýšit hydrataci, pružnost a sílu pokožky, zvlhčuje zevnitř ven a zajišťuje normální funkci kloubů. Svaly a chrupavky jsou tak chráněny před poškozením a předčasným stárnutím.

HYALURMED se okamžitě po užití vstřebá do organismu, vzápětí je podle individuálních potřeb těla distribuován do kůže, kostí, kloubů a svalové tkáně a ozdravuje tam, kde je to nejvíce potřeba. Přípravek je klinicky testován a bezpečný.

Jedno balení přípravku představuje při standardním dávkování 3-měsíční kúru s hydratačním, regeneračním a antioxidačním účinkem.

Hairize Vlasové sérum s přírodními kmenovými buňkami 125 ml

Vlasové sérum HAIRIZE podporuje a urychluje růst nových vlasů díky synergickému účinku tří patentem chráněných aktivních složek.

Klinické testy potvrdily, že přípravek složený z výtažku geneticky neupraveného hrachu, z Cressatine a aktivního roztoku hedvábných aminokyselin (Crosilk) aktivuje kmenové buňky ve vlasových cibulkách (folikulech), stimuluje a prodlužuje fázi růstu vlasů, podporuje tvorbu keratinu a upravuje životní cyklus vlasů.

Jednou denně 18krát nebo dvakrát denně 9krát nastříkejte na suché vlasy a důkladně vmasírujte do pokožky.

Neoplachujte, nechte působit alespoň dvě hodiny, ideálně celou noc. Následně vlasy umyjte běžným způsobem.

Hairize Objemový šampon 125 ml

 

HAIRIZE Objemový šampon je řešením nejen pro jemné a řídké vlasy, ale je prospěšný pro každou korunu krásy, která je vystavena škodlivým účinkům životního prostředí nebo vydatně namáhána z jiných důvodů.

Vzorec šamponu tvoří jedinečné přísady, které vlasy posilují a chrání aniž je zbytečně zatížily.

Šampon HAIRIZE optimalizuje pH pokožky hlavy a zlepšuje strukturu vlasů. Díky jeho složení jsou vlasy hydratované, hladké, lesklé, dobře se rozčesávají, méně elektrizují a lépe zvládají zátěž vyvolanou vnějšími faktory, jako jsou životní prostředí, volné radikály, suchý horký vzduch z fénů a sálající horkost ze žehliček.

Novou řadu představí profesionální stylista Pali Ciesar.

Proto neváhejte a nechte si poradit od odborníka na zdraví a krásu !

 

Kdy ?   14. a 15. září 2020  v lékárně Karlov

 

Pali Ciesar

pali3.jpg

pali2.jpg